Níže je možné objednat také závěsné vitráže do oken. 

Také vám vyrobíme vitrážové výplně do oken i dveří.
Je celkem jedno, jestli objednáváte nová okna a dveře nebo chcete tuto výplň do starších oken a dveří.
Nová vitráž je vyrobena jako meziskelní. Takto je vaše vitráž chráněna proti poškození a proti působení všech vnějších vlivů. Lze ji vyrobit do každého okna a dveří, která mají skleněnou výplň s možností vysazení skleněné výplně.
Vyrobí se nová kompletní výplň a ta se pak vymění za vaši starou výplň. Bez skleněné výplně tak bude vaše okno nebo dveře pouze několik minut. Pouze se vysadí zasklívací lišty vašeho okna, vymění se hotová výplň, která se vloží místo původní a zase se vloží zpět zasklívací lišty. Zůstává tak původní síla vaší výplně.

POZOR! Jedná se o ruční řemeslnou práci z Vysočiny. Neprodáváme čínské výrobky, které se vyrábějí strojově (to je zvláště u lamp) a můžeme tak zaručit, že co kus to originál. Čínské strojově vyráběné lampy nemají výtvarnou ani řemeslnou hodnotu. Vždyť kdo bude chtít "originální lampu", kterou má stejnou dalších 10000 lidí? Tyto čínské strojově vyráběné lampy jsou z nekvalitního skla, které je o polovinu slabší než u našich výrobků. Navíc jsou tyto čínské lampy pájené pouze z venkovní strany (vnitřní strana lamp zůstává surová a nespájená) a tak je tato lampa příliš křehká a při manipulaci se může snadno rozlomit. Někdy dokonce v Číně při výrobě těchto lamp používají plast místo skutečného skla.

Další podrobnosti také na www.okennicentrum.cz