Co jsou tzv. "BAU okna"?

Pokud jste se nesetkali s tzv. BAU okny, pak stačí navštívit jakýkoli z podobných marketů, který tato okna nabízí. Mnohdy nabízejí profily silné 50-60mm (naše okna mají stavební hloubku min. 70mm), stěny plastových profilů mají 2-2,5mm (naše okna mají vždy 3mm), ocelová výztuž někdy zcela chybí nebo je silná 1mm (naše okna mají výztuž silnou 1,5 - 2mm podle rozměru okna), zaostávají s tepelnou izolací, mají problémově seřiditelné kování, hrozí vytrhávání pantů z rámu, projevují se netěsnosti mezi křídlem a rámem, objevují se praskající plastové sváry, vzniká orosení v meziskelním prostoru a pod.

Pro vaši představu předkládáme několik fotografií. Tyto fotografie ani nepotřebují komentář. Postrádají například profesionální ofrézování a začištění svárů oken, nevzhledně upravené rohy křídel, poškozený povrch kolem svárů, každé křídlo má výškově odlišný rozměr, atd. A to jsou jen povrchové vady. Otázkou je výztuha a kvalita kování.

Navštivte naši prodejnu a sami se přesvědčte o kvalitě našich oken , a můžete sami porovnat kvalitu oken, kterou poznáte již při prvním vizuálním srovnání.

 

okno v BAU kvalitě 2

okno v BAU kvalitě 3