Vítáme vás v eshopu Okenní centrum Jihlava

navigace Google

  • U nás nečekáte 2-4 měsíce na svá okna!
  • Dnes plastová okna nakoupíte a můžete je ihned zabudovat.
  • Máme stovky nových plastových oken, vyrobených speciálně pro tento sklad.
  • Hotová plastová okna jsou vyrobena ze značkových profilů třídy "A" 
  • Potřebujete rozměr, který nemáme? Vyrobíme do 3 týdnů.


Adresa: Vysočina, Jihlava, Tylova ul. (pod ÚP) (na mapě ZDE ) 

                               

Otevřeno:  Po- Pá 16 hod.

Platby ve skladě pouze hotově.

Máte ve svém telefonu navigaci s mapami Google? Stačí zadat: "Okenní centrum Jihlava" a navigace vás dovede přímo k našemu skladu plastová okna Jihlava.


Přečtěte si článek : Proč mají okenní rámy v horní straně vrtané díry?Upozorníme na některé silné a jedinečné vlastnosti našich skladových oken:

      1)  Plastová okna jsou vyráběna pouze ve třídě profilů "A". Proč a co to znamená? Třída "A" znamená, že síla plastu okenního profilu je minimálně 3mm. Na trhu existují i profily se sílou plastu o 0,5 a o 1mm slabším, ale dokud své plastové okno nerozřežete, tak nezjistíte, z čeho vám to vlastně váš výrobce vaše okno vyrobil. U našich plastových oken ale máte záruku, že okno bude mít opravdu plast silný 3 mm. Právě síla plastu má veliký vliv na kvalitu plastových oken a jejich pevnost  a stabilitu v mnoha směrech.

       2)  Plastová okna jsou osazena pouze kováním německého původu . Toto kování vám zaručí bezproblémové fungování vašeho okna, kdy stačí toto kování namazat většinou jen jednou ročně.

       3) Každé naše plastové okno, které je skladem, je osazeno izolačním dvojsklem s koeficientem tepelné propustnosti minimálně U=1,1. Jiná skla, např. 3 sklo, nebo ornamentní sklo vám dodáme přímo na zakázku.


Dále naleznete v naší nabídce nejen hotová plastová okna Vysočina, ale pro celou ČR: plastová okna a plastové dveře, okenní vitráže, parapety, žaluzie, sítě, garážová vrata, průmyslová vrata, pojezdové brány, okrasné ploty, obkladové plastové palubky, fasádní plastové palubky, terasová prkna, PU pěny pro zabudování okna, dveře plastové balkonové, vchodové a další zboží.

.