Pokud vám nemůžeme nabídnout naše plastová okna nebo dveře ze sortimentu skladových zásob, tak vám dodáme okna přesně podle vašeho zadání z vysoce kvalitního německého profilu Veka, dále i KBE, DECCO, Deceuninck nebo Gealan.

Jakákoli jiná okna (jiné rozměry, jiný typ otevírání, jiná skla apod.) a jakékoli jiné dveře, které nenajdete na eshopu dodáváme samozřejmě také. Je zde nutno počítat s výrobní dobou cca 3 týdny u standardních typů a barev a nad 5 týdnů u ostatních nestandardních barev nebo tvarů. Na zakázkovou výrobu je záloha 50%, zbytek při dodání. Samozřejmě nejdříve vám zašleme kalkulaci k odsouhlasení ceny.

 

V nabídce barev 34 barevných variant, se skly od U=1,0 nebo 0,7 i 0,5. Vybrat si také můžete 5ti komorový profil plastového okna v síle 70mm nebo nebo 6ti komorový 82mm. Všechna plastová okna si můžete nechat vyrobit s dvojsklem nebo s trojsklem.

Napište si o ceny pro svá plastová okna na obchodjihlava@gmail.com nebo můžete rovnou přijít na naši prodejnu v Jihlavě.

Na naší prodejně si můžete také fyzicky prohlédnou plastová okna, která dodáváme a nemusíte se tak spoléhat na pouhé reprezentativní vzorky, které vám ukáží jiní výrobci. Skladem máme okna jednodílná i vícedílná a můžete se tak také podívat např. na systém otevírání těchto oken, jak se používá ventilace i mikroventilace.

Samozřejmostí je dodání veškerého příslušenství - parapety, žaluzie, sítě.

barevnice SCHUCO