oplocení a vrata

Pojezdové brány a oplocení mohou být ve variantě pro rodinnou zástavbu nebo pro průmyslové objekty.

Více info se dozvíte také ZDE: Průmyslové brány a oplocení nebo Zahradní a domovní brány a oplocení

Veškeré oplocení a brány dodáváme na základě poptávky přesně podle zadání velikosti pozemku. Pokud máte zájem o brány nebo oplocení, napište nám. Potřebujeme základní rozměry pozemku, popř. vjezdu a na výše uvedených odkazech najdete pod článkem katalog, kde si můžete vybrat základní variantu vzhledu, který hledáte.

Jaké oplocení zvolit?
Druh materiálu, ze kterého je sestaveno oplocení, jeho tvar a vzhled, by měly úzce souznít s architektonickým stylem domu a okolní krajiny. K moderním domům se hodí oplocení jednoduché, k rezidencím pak ozdobné.


Proč oplocení z oceli?
Oproti dřevu nebo betonu působí ocelové oplocení lehkým dojmem a opticky zvětšuje zahradu. Je to pevná a těžko zdolatelná konstrukce a to jak proti působení silou zvenčí ale i zevnitř. Např. aby nám neutekl náš čtyřnohý přítel rodiny.


Vyplatí se instalovat kompletní systém oplocení?
Pojem "systém oplocení" znamená brány, branky, segmenty, sloupky a montážní příslušenství. Získáme tak kompaktní vzhled celého oplocení. Také máte jistotu, že kompletní motáž bude jednoduchá, protože všechny komponenty jsou od jednoho výrobce a pasují do sebe. Vyhnete se tím výsledku, který vznikne při spojení několika různých výrobků a designů a nevznikne dojem "každá ves, jiný pes".

antikorozní ochrana
Jak ochránit oplocení proti korozi?
Všechny prvky oplocení jsou ochráněny proti korozi žárovým zinkováním a práškovým lakováním. Máte tak zaručenu opravdu dlouhou dobu, kdy si nebudete muset vašeho plotu ani všimnout, protože tato úprava vám dává jistotu desetiletí bez koroze.
Jediné co vás čeká, je pocit spokojenosti.

jak navrhnout oplocení 1

jak navrhnout oplocení 2

jak navrhnout oplocení 3

Na úvodní stravu eshopu se dostanete zde.