You cannot place a new order from your country. Undefined

Terasová prkna

Terasové desky jsou vhodné a ideální jako podlahové řešení do prostorů, které jsou v každodenním styku s vodou a vlhkem.

Venkovní terasy, okolí bazénů, sauny, přístavní mola, ale i chodníky, balkóny, lavičky - to vše jsou místa, kde lze terasové desky použít.

Terasové desky jsou vyrobeny z kompozitního dřeva-polymer, tj. směs dřevité moučky a plast. Právě spojení a kombinace dřeva a plastu poskytuje výhody obou materiálů. Použitím špičkových surovin vzniká luxusní výrobek s dlouhodobým příjemným a komfortním vzhledem a bezkonkurenčními vlastnostmi.

Garážová vrata

Segmentová garážová vrata představují nejkomfortnější řešení pro garáž. Jsou to teplá vrata určená také pro vytápěné garáže. Standardem je elektrický pohon vrat s dálkovým ovládáním, což vám zajistí komfort zejména v zimním období a také pocit bezpečí v nočních hodinách, kdy nemusíte vystupovat z auta.

Průmyslová vrata, nabízená naší firmou, jsou určena pro obytné objekty, různé průmyslové objekty, objekty z potravinářského oboru, skladové haly, dílny a hospodářské místnosti a podobně.

Plastová okna

Samozřejmě vám dodáme plastová okna podle vašeho zadání neboli na míru. Ale máme i něco, co vám jiná firma nenabídne. Skladem máme standardní rozměry oken, které jsou ihned k odběru. Tato plastová okna stále doplňujeme, aby jste si mohli kdykoli podle potřeby zakoupit ten rozměr, který právě potřebujete.

Nejsou to žádná okna ze zrušených zakázek, které nabízejí konkurenční firmy. Naše plastová okna jsou vyráběna pouze pro naši skladovou prodejnu.

Dveře

Každý dům a každý byt potřebuje dveře. Přestože okna nejsou teoreticky nutná - dají se nahradit ventilací a osvětlením a někdy tak v některých místnostech i činíme, tak bez dveří se prostě nikdy neobejdeme. Dveře jsou nutností každého domu i bytu.

Ale přesto si stále si někteří lidé myslí, že na dveřích musí hodně ušetřit. Je nutno si uvědomit, že dveře jsou až 100 násobně i více používané než okna. Vždyť kolikrát denně otevřeme okna dokořán? Ale dveřmi projdeme my a členové naší rodiny třeba i 100x denně.

Parapety

Vnější parapety jsou nutným doplňkem při kompletním dokončení fasády. Neplní pouze funkci ukončení zdiva, ale svým vzhledem a barevnou škálou parapety výrazně zasahují do vzhledu celého domu a hlavně ochraňují vaši fasádu a zdivo.

Vnitřní parapety jsou význačným doplňkem moderních interiérů. Neplní pouze funkci ukončení zdiva, ale svým vzhledem a barevnou škálou výrazně zasahují do vzhledu interiérů.

Brány a oplocení

Pojezdové brány a oplocení jsou komplexní systémy sloužící k ohrazení výrobních a průmyslových ploch, k oplocení dětských hřišť, parkovišť, veřejně prospěšných budov i individuální zástavby, jako jsou soukromé pozemky, zahrady apod.

K systému průmyslového oplocení patří posuvné nebo křídlové brány, branky, několik druhů mřížovaných panelů, průmyslové plotové díly, sloupky a montážní příslušenství.

Proč oplocení z oceli? Oproti dřevu nebo betonu působí ocelové oplocení lehkým dojmem a opticky zvětšuje zahradu. Je to pevná a těžko zdolatelná konstrukce a to jak proti působení silou zvenčí ale i zevnitř. Například aby nám neutekl náš čtyřnohý přítel.

Polystyren, lepidla a omítky, penetrace a nátěry, lišty, hmoždinky a ostatní přsíslušenství

Pro zateplení si můžete vybrat veškerý sortiment, který potřebujete pro zateplení vašeho domu. Od polystyrenu, přes lepidla, různé potřebné doplňky až po konečnou úpravu fasády pomocí probarvených omítek.

Při větších objemech objednávaného polystyrenu nad 50m3, zpravidla získáme od výrobce ještě tzv. projektovou slevu. Takže při větších objednávkách nás poptávejte o individuální cenu.

Palubky

Pod obchodním názvem "Palubka" dodáváme systém exteriérových a interiérových plastových obkladů, které nahrazují klasické dřevěné palubkové obklady.

Palubka je tvořena komůrkovými lamelami opatřenými perem a drážkou pro snadnou montáž a ukončovacími profily pro začištění a dokonalý vzhled obkládaných ploch.

Palubkové obklady slouží především pro obkládání podhledů konstrukcí krovu a nadstřešních konstrukcí staveb (vikýřů, apod.). Nově nabízíme i systém fasádních obkladů. Díky foliím na palubkách, které jsou stejné jako na plastových oknech, již nikdy nemusíte palubky natírat.

Lorem ipsum presta shop amet

Lorem ipsum dolor sit amet

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum

Naši dodavatelé

  • Bachl
  • BESK
  • Bravoll
  • Ceresit
  • DenBraven
  • Koelner
  • Okenní centrum
  • Styrotrade
  • VEKA
  • Weber