Certifikát Spolehlivá firma

Poradíme Vám

Máte dotaz?

Volejte nám na 774 850 655 (prodejna oken) od 9 do 16 hod. Další kontakty v menu nahoře.


Newsletter

Střecha

Počet produktů: 43
Střecha

Střešní krytina a vše co potřebujete pro novou střechu


Plánujete novou střechu a nevíte kolik materiálu budete potřebovat?

ZDE jednoduchá aplikace pro výpočet střešní krytiny a příslušenství

Zašlete nám projekt vaší střechy nebo jednoduchý nákres s rozměry. Spočítáme vám celkovou spotřebu a nemusíte kupovat žádný materiál navíc. A veškerý materiál pro střechy nad 100m2 vám doručíme zdarma až na vaši stavbu.


 Česká firma Besk spol.s r.o. v Praskačce u Hradec Králové, výrobce betonové střešní krytiny, vznikla na základě podnikatelského záměru v roce 1991 a brzy se zařadila mezi přední výrobce betonové střešní krytiny v České republice. 

Lokalita, kde se firma BESK nachází, je známá velmi kvalitními písky, které předurčují i vysokou kvalitu betonových tašek BESK. Vyrobené tašky mají skoro o polovinu větší pevnost, než určuje norma ČSN EN 490. Po patnácti letech je jejich pevnost téměř dvojnásobná. Proto společnost BESK poskytuje 30-ti letou záruku na užitné vlastnosti tašek, při životnosti minimálně 80 roků - Střecha pro 3 generace.

Tašky jsou probarvené ve hmotě a opatřené velmi kvalitním dvojnásobným akrylátovým nástřikem od renomované německé firmy, která se problematikou barev na střechu zabývá více jak 50 let.


produktů na stránce

produktů na stránce