Certifikát Spolehlivá firma

Poradíme Vám

Máte dotaz?

Volejte nám na 774 850 655 (prodejna oken) od 9 do 16 hod. Další kontakty v menu nahoře.


Newsletter

Střešní taška pultová krajová BESK

Střešní taška pultová krajová BESK Zobrazit v plné velikosti

za ks

s 21% DPH

419,87 Kč s DPH 21%

347,00 Kč bez DPH


Popis zboží - (obrázek může být ilustrační )

Betonová střešní taška pultová krajová s matnou nebo lesklou úpravou.

Více informací

KVALITA - betonová krytina BESK se vyrábí na italské lince z prvotřídních surovin:

 • portlandský cement
 • křemičitý písek
 • barvivo: oxidy železa
 • povrchová úprava: dvojnásobný akrylátový nástřik špičkové kvality

 

PŘEDNOSTI

 • hladká povrchová úprava: matná u BESK EXTRA a lesklá se zvýšenou ochranou povrchu u BESK SUPER
 • atraktivní vzhled
 • vysoká mrazuvzdornost
 • příznivé ceny
 • vysoká pevnost
 • životnost min. 80 let


1. Minimální nasákavost - betonové tašky mají nasákavost do 7%. Vysoká mrazuvzdornost betonových tašek je zaručena pokud nasákavost nepřekročí 9%. To umožňuje použití betonových tašek do nadmořské výšky nad 500 m. Naše tašky BESK jsou na statcích německých a rakouských farmářů v Alpách ve výšce 1000 m.n.m.

2. Vysoká pevnost - tašky BESK jsou vyráběné z velmi kvalitních přírodních surovin (písek, cement, barvivo). Jejich pevnost lomu se pohybuje od 2600 - 3000 N. Normovaná pevnost dle ČSN EN 490 je 2000 N.

3. Odolnost vůči povětrnostním vlivům - vlastnosti, uvedené v bodě 1 a 2, zaručují velkou odolnost proti výkyvům počasí, UV záření a teplotním rozdílům.

4. Barevná stálost - tašky BESK jsou probarvené ve hmotě a opatřené dvojnásobným akrylátovým nátěrem vysoké kvality od renomované německé firmy. Střecha BESK působí harmonickým dojmem. Neobjevuje se na ni vápenný výkvět.

5. Nízká hmotnost - tašky BESK váží 43 - 45 kg/m2. Jsou tedy plně srovnatelné s hmotností pálených tašek ( cca 42 kg/m2).

6. Tvarová stálost - tašky BESK se vyrábějí z betonu na přesných formách a pak při mírně zvýšené teplotě dozrávají. Tím nedochází k jejich deformaci. To vytváří předpoklad pro kvalitní položení tašek BESK. Mírné vůle v drážkách umožňují jejich dilataci. I po více jak 80 - ti letech si betonové tašky zachovávají svůj tvar.

7. Snadná montáž tašek BESK - při respektování technických požadavků na položení střešní krytiny BESK, zvládne jejich položení i laik. Montáž střešní krytiny (tašky, hřebenáče, krajové tašky atd.) se provádí nasucho tj. bez použití malty, jak tomu bylo dříve.

8. Údržba - střecha BESK nevyžaduje po celou dobu životnosti údržbu. V případě poškození tašky stačí posunout dvě tašky v řadě nad taškou poškozenou a poškozenou tašku vyměnit za novou.

9. Ekologie - tašky BESK jsou vyráběné z kvalitních přírodních surovin. Jejich negativní vliv na životní prostředí je proto minimální. Vlastní výrobní proces je málo náročný na energii, a proto není ovzduší zatěžováno emisemi.

10. Záruka - tašky BESK jsou při výrobě podrobené čtyřnásobné kontrole kvality. Proto firma BESK poskytuje 30 - ti letou záruku na svoje výrobky a navíc 15 - ti letou záruku na střešní doplňky.

11. Servis - firma BESK provádí zdarma výpočet potřeby materiálu na střechu. Zakoupený materiál zdarma doveze a za mírný poplatek hydraulickou rukou složí. Pokud není žádaný produkt na skladě a objednávka byla učiněna více jak 14 dnů před termínem dodání, zajistí firma BESK dodání chybějícího produktu do 5 -ti dnů na vlastní náklady.

12. Cena - střešní krytina BESK, při své špičkové kvalitě, je prodávána za velmi příznivou cenu. To posoudíte, dáte-li si u nás vypracovat cenovou nabídku a porovnáte ji s cenou od ostatních dodavatelů. Cenu střechy nedělá pouze cena tašky, ale cena celého střešního systému.

 • Šířka: 330mm
 • Síla: 11,5mm
 • Délka: 420mm
 • Hmotnost: 4,3kg
 • Spotřeba: dle potřeby

DODACÍ PODMÍNKY VÝROBCE:

DOPRAVA UCELENÉ ZAKÁZKY ZDARMA - to je veškerého materiálu nad 100 m2, potřebného na pokrytí střechy. Firma BESK dodá objednané zboží na místo určení do 14 dní po zaplacení faktury, nebude-li dohodnuto jinak. Pokud bude zboží objednáno více jak 14 dní a firma BESK v době jeho dodání nebude některé zboží mít na skladě, zajistí jeho dodání zákazníkovi na vlastní náklady do 10 dnů od prvního závozu střešní krytiny.

- palety:

 • výměnou při dodání zboží
 • na zálohu 205 Kč + DPH nebo odprodej za 130 Kč + DPH

 

- způsob skládání palet:

 • vlastní ( fa BESK neručí za poškozené zboží neopatrnou manipulací )
 • zajistí BESK HR - 100 Kč + DPH za jednu paletu

 

Zboží je dodáváno na EURO paletách 800 x 1200 mm, zapáskované a balené ve smršťovací fólii. Palety zálohujeme 205,- Kč + DPH za kus, nebo měníme. Záloha na palety propadá ve prospěch firmy BESK, pokud nejsou odběratelem na vlastní náklady vráceny do 40 dnů od dodání zboží. Za balení, manipulaci a opotřebení palet účtujeme 50,- Kč + DPH za paletu.

Za složení palet hydraulickou rukou účtujeme 100,- Kč + DPH za 1 paletu. Palety se zbožím se mohou pokládat jen na pevný a rovný povrch. V žádném případě se nesmí skladovat na sebe.

Firma BESK poskytuje záruku 30 let na užitné vlastnosti krytiny dané ČSN EN 490 a ČSN EN 491.
Podmínkou pro poskytnutí záruky je dostatečné odvětrání střešní krytiny. To je zaručeno umístěním min. 10 ks větracích tašek na 100m2 střešní krytiny. Záruka se nevztahuje na přechodné vápenné výkvěty a malé rozdíly v barvě (viz ČSN EN 490 a ČSN EN 491). Záruka se rovněž nevztahuje na vady, způsobené nesprávnou montáží krytiny (viz ČSN 731901).

Zjevné závady musí být reklamovány ihned - viz bod 5). Skryté závady, tj. poškození zboží v originálním balení, do 3 dnů po jejich zajištění. Reklamace se uplatňuje písemně s přiloženým dodacím listem.
Prodávající si vyhrazuje právo odstranit reklamované vady dle vlastního rozhodnutí. Prodávající nenese odpovědnost za škody způsobené nesprávnou manipulací, nebo uložením - viz bod 6)
Prodávající si vyhrazuje právo prohlídky zboží před rozhodnutím o uznání reklamace.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první. Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Napište svůj názor

Střešní taška pultová krajová BESK

Střešní taška pultová krajová BESK

Betonová střešní taška pultová krajová s matnou nebo lesklou úpravou.

Napište svůj názor