Z vaší země není možné zadat novou objednávku. Undefined

              

Certifikát Spolehlivá firma

Poradíme Vám

Máte dotaz?

Volejte nám na 774 850 655 (prodejna oken) od 9 do 16 hod. Další kontakty v menu nahoře.


Newsletter

Plastová okna na zakázku

Plastová okna na zakázku

Plastová okna a dveře zadáváme do výroby individuálně dle požadavků zákazníků. Každou zakázku je však nutno posuzovat...

Více


Pokud vám nemůžeme nabídnout naše plastová okna nebo dveře ze sortimentu skladových zásob, tak vám dodáme okna přesně podle vašeho zadání z vysoce kvalitního německého profilu Veka, dále i KBE nebo Gealan.

Jakákoli jiná okna (jiné rozměry, jiný typ otevírání, jiná skla apod.) a jakékoli jiné dveře, které nenajdete na eshopu dodáváme samozřejmě také. Je zde nutno počítat s výrobní dobou cca 3 týdny u standardních typů a barev a nad 5 týdnů u ostatních nestandardních barev nebo tvarů. Na zakázkovou výrobu je záloha 50%, zbytek při dodání. Samozřejmě nejdříve vám zašleme kalkulaci k odsouhlasení ceny.

 

V nabídce barev 34 barevných variant, se skly od U=1,0 nebo 0,7 i 0,5. Vybrat si také můžete 5ti komorový profil plastového okna v síle 70mm nebo nebo 6ti komorový 82mm. Všechna plastová okna si můžete nechat vyrobit s dvojsklem nebo s trojsklem.

Napište si o ceny pro svá plastová okna na obchodjihlava@gmail.com nebo můžete rovnou přijít na naši prodejnu v Jihlavě.

Na naší prodejně si můžete také fyzicky prohlédnou plastová okna, která dodáváme a nemusíte se tak spoléhat na pouhé reprezentativní vzorky, které vám ukáží jiní výrobci. Skladem máme okna jednodílná i vícedílná a můžete se tak také podívat např. na systém otevírání těchto oken, jak se používá ventilace i mikroventilace.

Samozřejmostí je dodání veškerého příslušenství - parapety, žaluzie, sítě.

barevnice SCHUCO